KAMPLAR

UBA International Gelişim Kampları içeriği itibariyle katılımcı gençlerin oynadıkları pozisyondan bağımsız olarak kendilerinde eksik gördükleri özellikleri geliştirip komple bir basketbolcu olmalarına imkan tanıyan bir kamp modelidir.

Sporcuların uzman yerli ve yabancı antrenörler eşliğinde aynı anda birbirlerini görerek çalışmasına olanak sağlar ve bu yarışma havası konsantrasyonu en üst seviyede tutar.

Her oyuncuya en üst aşamayı gösterebilmesi için kendi pozisyonunda özel eğitimler içerir.

Eğitim Modelleri:

– Shooting Camp: En ideal mekanikle isabetli şut
– Pivot Camp: Çember altı sırtı dönük oyun
– Guard Camp: Rakip geçme ve çembere gitme
– Game Camp: Oyun içinde doğru karar verme
– Basic Camp: Yeni başlayanlar için temel ders

Sadece Türkiye değil yurtdışından da gençlerin katıldığı bu organizasyonlar ciddiyet ve disiplini ön planda tutan bir gelişim kampı modelidir ve spor bursu kazandıracak niteliklere ulaştırmak üzere geliştirilmiştir.

8-19 yaş arası sporcuların katılabildiği UBA International kampları 2015’ten beri düzenlenmekte olup, her sene kamp ve katılımcı sayısını arttırmaktadır.

Bireysel antrenmanlar Adriyatik Ligi’nin koçları eşliğinde en fazla üç kişilik gruplara yaptırılmaktadır.

Bireysel antrenman yapmak isteyen oyuncular 0544 358 47 28 numaralı telefon ve info@ubainternational.org mail adresinden bize ulaşabilirler.

Fiyatlar günlük olarak hesaplanmaktadır.

UBA International yaz kamplarının fiyatları, kayıt işlemi ve detaylı bilgi için: 0544 358 47 28 ve info@ubainternational.org

BİZİMLE HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

  • 4 + 18 =

GEÇMİŞ KAMPLAR

Ocak, 2017: Antalya VIP Camp

Kariyerlerini ABD’de sürdürmeye aday genç sporcular İsmail Beleş ve Franck Yangue gibi yerli ve yabancı koçlar bire bir çalışmalar gerçekleştirmiş ve Georgetown Üniversitesi adına kampta gözlemler yapmaya gelen Milos Rajovic tarafından takip edilmişlerdir.

Performans testleri ülkemizin önde giden uzman ekibi ‘‘FunTheMental’’ tarafından NBA standartlarında uygulanan sporcular Kepez Belediyesi ile karşılaşarak kendilerini maç atmosferinde sınama imkanı bulmuşlardır.

Haziran, 2016: Alanya Kampı

Türkiye ve çevre ülkelerden gelen genç sporcular için pozisyonlarına özel eğitim kampı.

Oyun kurucu, forvet ve pivot özelliklerini geliştirmek isteyen basketbolcular Alanya’da Murat Aşkın, Adin Adinovic, Branko Maksimovic, Edi Dzelalija ve Muharem Vugdalic gibi tecrübeli koçların yanı sıra Sırbistan U20 Milli Takımı antrenörü Marko Barac eşliğinde oyun okuma, karar verme ve şut mekaniği özelliklerini geliştirmişlerdir.

Ocak, 2016: Karadağ Kampı

Türkiye’den ve Avrupa’dan bir grup elit oyuncunun katıldığı bireysel gelişim ve hazırlık kampı.

KK Buducnost ve KK Orion Budva gibi rakiplere karşı yapılan müsabakalarda sporcular kendilerini test etme imkanı bulmuşlardır.

Marko Rajovic, Branko Maksimovic ve Milos Rajovic gibi tecrübeli isimler eşliğinde 1 hafta boyunca özel çalışmalar gerçekleştirilmiştir.

Haziran, 2015: Çanakkale Skill Camp

Genç oyuncular için Çanakkale’de düzenlenen gelişim kampı.

NBA’den Patrick Patterson, Avrupa basketbolu efsanesi Damir Mulaomerovic, Euroleague’den Danilo Andjusic dışında Hurşit Baytok gibi birçok isim katılmış ve şehir merkezinde büyük bir festival düzenlenmiştir.

Ayrıca ABD’deki turnuvalara götürülecek bir grup genç Oklahoma City Thunder koçlarından Mike Terpstra ile çalışmalarda bulunmuştur.

Translate »